SERIE LEGO

  • Obniżka

LEGO City 60256 Samochody wyścigowe - Szybka wysyłka !!!!

Marka: LEGO

Kod produktu 60256

• Maluchy będą zachwycone emocjonującym życiem w mieście LEGO® City, jakie przedstawia ten fajny zestaw z samochodami wyścigowymi, z = aprojektowany specjalnie do swobodnej, samodzielnej zabawy w odgrywanie ról opartej na rzeczywistych sytuacjach. To idealna propozycja dla dzieci, które interesują się wyścigówkami. 

119,99 zł
Cena:
92,39 zł Zniżka 23%
(zawiera podatek VAT)
Na wyczerpaniu
Na wyczerpaniu
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

• Co jest w pudełku? Dwa rewelacyjne samochody wyścigowe LEGO® z ciekawymi detalami, dwa pachołki do ustawienia na starcie lub mecie oraz dwie minifigurki kierowców w kaskach wyścigowych — wszystko, czego trzeba do samodzielnej zabawy pełnej akcji. 

• Dzieci mogą połączyć pojazdy i postacie z tego zestawu z innymi oryginalnymi modelami LEGO®, by mieć jeszcze więcej możliwości kre = atywnej zabawy lub budowania świetnych modeli do ustawienia na półce. 

• Zestaw LEGO® City Samochody wyścigowe (60256) dla lubiących pomysłową zabawę chłopców i dziewczynek od 5 lat doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych. 

• Czerwony samochód wyścigowy LEGO® po zbudowaniu ma ok. 4 cm wysokości, 13 cm długości i 5 cm szerokości, a żółty — ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości. 

Ilość elementów: 190

Wiek: 5+

Opis

Wiek dziecka
5 lat +