SERIE LEGO

  • Nowy

LEGO 75964 HARRY POTTER Kalendarz adwentowy

Marka: LEGO

Kod produktu 75964

Podaruj fanom serii LEGO® Harry Potter™ niezwykły kalendarz adwentowy, który wypełni przedświąteczny okres magicznym budowaniem!

Cena:
107,00 zł
(zawiera podatek VAT)
Bardzo duża ilość
Bardzo duża ilość
Ilość

Podaruj fanom serii LEGO® Harry Potter™ niezwykły kalendarz adwentowy, który wypełni przedświąteczny okres magicznym budowaniem

Magiczny zestaw 75964 Kalendarz adwentowy z serii LEGO® Harry Potter™ zaprasza do świętowania Bożego Narodzenia w świecie czarodziejów. Każde z 24 drzwiczek kryje inny upominek ze świata serii LEGO Harry Potter. Zabawki pozwolą odtwarzać radosne świąteczne scenki z filmów o Harrym Potterze i w każdy z dni poprzedzających wielkie święto oraz jeszcze długo po nim będą dla dzieci inspiracją do pomysłowej zabawy.

Kalendarz adwentowy LEGO® Harry Potter™ zawiera siedem minifigurek: jest tam Harry Potter™, Hermiona Granger™, Ron Weasley™, Albus Dumbledore™, profesor Flitwick oraz figura architekta Hogwartu™ i Hedwigi™.

Wśród modeli znajdziesz miniaturkę Ekspresu do Hogwartu™, świątecznie udekorowany kominek z klocków, stół z Wielkiej Sali wraz z akcesoriami oraz cokół posągu z herbami czterech domów.

24 upominki zachęcą dzieci do wymyślania magicznych opowieści i odgrywania świątecznych scenek z filmów o Harrym Potterze™.

Ilość elementów: 694

Wiek: 7+

Opis

Wiek dziecka
7 lat +