Sklep nieczynny do odwołania - internetowy i stacjonarny

Bezpieczne zakupy

Wszystkim swoim Klientom gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie. Podstawą tej gwarancji jest protokół SSL, który w bezpieczny i skuteczny sposób szyfruje dane między użytkownikiem a naszym sklepem. Szyfrowanie można rozpoznać po pojawiającym się znaczniku https:// w pasku przeglądarki lub znaku kłódki SSL. W naszym sklepie masz pewność, że przesyłane dane nie wpadną w niepowołane ręce! Znacznik https:// pojawia się podczas logowania i rejestracji, płatności, jak i na wszystkich innych podstronach sklepu. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, przy każdym kliknięciu w naszym sklepie.

Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 1 dni. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.

Polityka plików cookies